AKCJE CHARYTATYWNE:
- wspólnie z wolontariatem i Małym Samorządem uczniowskim przeprowadziliśmy akcję zbiórki kasztanów na szczytny cel pomocy choremu na SMA Kubusiowi- zbiórka trwała 9-18 października,
- wsparliśmy akcję MEN ,,Razem na Święta" ofiarowując produkty spożywcze do ,,Toreb Samarytanek",
- ogłosiliśmy kolejną edycję szkolnej akcji ,,Pomóżmy bezdomnym zwierzętom przetrwać zimę", wsparliśmy finansowo zwierzęta ze schroniska ofiarowując 100 zł ze środków własnych SU- grudzień 2020.

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ
Z okazji Święta Edukacji Narodowej Samorząd, ze szczególnym udziałem kl.4c nagrał teledysk z piosenką dedykowaną wszystkim nauczycielom naszej szkoły. Na ręce Pani Dyrektor złożyliśmy kwiaty, życzenia i podziękowania dla wszystkich pracowników szkoły. Stworzyliśmy prezentację z życzeniami i piosenką opublikowaną na fb szkolnym.

ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
Ogłosiliśmy i przeprowadziliśmy konkurs dla klas 0-III na ,,Patriotyczny wystrój sali"
Efekty pracy wychowawców i uczniów uwieczniliśmy w formie prezentacji- foto relacji przedstawiliśmy na FB szkolnym i stronie internetowej szkoły.

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ
Współorganizowaliśmy szkolne obchody ,,Dnia życzliwości i pozdrowień" obchodzonego dnia 20 listopada. Przygotowaliśmy prezentacje wierszy, prac plastycznych i wszelkich podjętych w związku z obchodami działań, udostępniliśmy na szkolnym FB.

MÓJ WYMARZONY BIAŁYSTOK
W ramach aktywności pozalekcyjnych dzieci i młodzieży podczas nauczania zdalnego uczniowie pod kierunkiem opiekunki SU przygotowały prace plastyczne, makiety przestrzenne i wzięły udział w miejskim konkursie plastycznym ,,Mój wymarzony Białystok 2030" organizowanym przez Departament Edukacji.
Dwie uczennice zdobyły wyróżnienia. Gratulujemy serdecznie.

MIKOŁAJKI
Zorganizowaliśmy ,,Mikołajki w 11"- ogłosiliśmy i przeprowadziliśmy zabawę polegającą na stworzeniu i sfotografowaniu ciekawej, mikołajkowej stylizacji.
Efekty akcji zaprezentowaliśmy w formie prezentacji na szkolnym FB.

BOŻE NARODZENIE
Zorganizowaliśmy spotkanie świąteczne online.

WALENTYNKI
MIŁOŚĆ jest najważniejszą WARTOŚCIĄ w ŻYCIU! Nic dziwnego w tym, że MIŁOŚĆ ma swoje ŚWIĘTO.
Oczywiście warto doceniać MIŁOŚĆ i ludzi, których Kochamy zawsze, bez okazji... ale dzięki WALENTYNKOM robimy to z przytupem.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
W konkursie Samorządu Uczniowskiego na wiosenną stylizację zwyciężyły Małgorzata Falandysz z klasy VIII b i Natalia Sawicka z klasy VII es.

WIELKANOC W 11
W tegoroczne działania kreatywne włączeni byli wszyscy uczniowie naszej szkoły.
Działania twórcze przygotowaliśmy w pięciu kategoriach:
-muzycznej,
-kulinarnej,
-plastycznej,
-gimnastycznej,
-informatycznej.
Prezentujemy najciekawsze osiągnięcia naszych zdolnych i kreatywnych uczniów w poszczególnych aktywnościach.

WARSZTATY KULINARNE CZŁONKÓW SU
W środę 16.06 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w warsztatach w STUDIU KULINARNYM ,,ATUTY", organizowanych w ramach projektu ph. ,,Jedz zdrowo i kolorowo". Podczas zajęć poznali technikę wykonywania oryginalnego SUSHI. Zajęcia były inspirujące, a własnoręcznie przygotowane potrawy przepyszne. Była to wspaniała nagroda dla pracowitych członków SU.

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego
w Białymstoku