Rok szkolny 2021/2022

Rok szkolny 2021/2022

Konkursy tematyczne w roku szkolnym 2021/2022

Archidiecezjalny Konkurs Plastyczny „W Bogu mam oparcie” – Hanna Prokopczuk kl. VII c, Kajetan Ruciński kl. V ds – nagroda

XI Edycja Miejskiego Konkursu Plastyczno – Fotograficznego ph. „Powietrze czyste i zdrowe mamy, gdy zasad ekologii przestrzegamy” - Jakub Barszczewski kl. IV b – II miejsce, Szymon Siemieniuk kl. VI a – III miejsce, Alicja Popko kl. IV b, Natalia Iwaniuk kl. VII a – wyróżnienia

III Edycja Konkursu Wojewódzkiego „Skarby Podlaskiej Architektury” –  Szymon Leszczyński kl. IV c, Wiktoria Zajkowska kl. V c, Remigiusz Czech kl. VII a – II miejsce, Paweł Mocarski kl. IV c, Fabian Wójcicki kl. V c – III miejsce

Miejski Konkurs Plastyczny „Moje ukochane zwierzęta” – Nikola Maciuszko kl. I es – II miejsce

Miejski Konkurs Plastyczny Autyzm, to niebieski świat wokół nas – Dominika czelej kl. VI a, Małgorzata Kobać kl. VIII c – II miejsce, Taisiia Sylyvonchyk kl. VII a – III miejsce, Kornelia Klim kl. VI b – wyróżnienie

Turniej Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym (rozgrywki powiatowe) – Jakub Hapunik kl. V a – III miejsce indywidualnie, Monika Holak kl. V b, Elżbieta Romanowska kl. V c, Jakub Hapunik kl. V a, Filip Zabłocki kl. V c – IV miejsce drużynowo

Konkurs Matematyczny Kangur – kategoria Żaczek – Gabriel Szczepura kl. II b, Jan Łukaszuk kl. II b – wyróżnienia, kategoria Maluch – Hubert Łosiewicz kl. III b – wyróżnienie

Gra Miejska „Re! Generacja” – Maja Adamiuk kl. VII b, Kasandra Burzyńska kl. VII b, Maria Ołdakowska kl. VII b, Iwan Nesteruk kl. VII b, Hannna Prokopczuk kl. VII c, Malwina Dziawgo kl. VII c – wyróżnienie

 

 

 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2021/2022

Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli – Lublin
A. Haponik kl. VIII c – I miejsce
Sz. Dąbrowski kl. VII c – VII miejsce

Mistrzostwa Polski Młodzików w szabli – Poznań
A. Haponik kl. VIII c – I miejsce
Sz. Dąbrowski kl. VII c – II miejsce
N. Jaśkiewicz kl. VII c – V miejsce
P. Wasilewska kl. VII c – VII miejsce

Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli – Konin
Sz. Dąbrowski kl. VII c – III miejsce
T. Masłowiecki kl. VIII c – VI miejsce

Mistrzostwa Polski Młodzików w szabli – Warszawa
A. Haponik kl. VIII c – III miejsce
N. Jaśkiewicz kl. VII c – III miejsce
W. Lewkowski kl. VII c – V miejsce
M. Masłowiecka kl. VII c – VIII miejsce

Dziecięca Liga Lekkoatletyczna – Sport Generacja
W. Dąbrowski kl. V c – I  miejsce (bieg na 400m), III miejsce (bieg na 100m)
J. Hapunik kl. V a – I miejsce (bieg na 100m), II miejsce (bieg na 400m)
A. Mojsak kl. V c – III miejsce (bieg na 100m)
R. Busiński kl. III a – III miejsce (bieg na 300m)
H. Czelej kl. IV a – IV miejsce (bieg na 200m)
W. Busińska kl. V c – IV miejsce (bieg na 300m)

21 Bieg Godzinny, Bieg 6 i 12 – minutowy
W. Dąbrowski kl. V c – I miejsce
J. Hapunik kl. V a – II miejsce

Igrzyska Dzieci w drużynowych biegach przełajowych
W. Dąbrowski kl. V c – II miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lidze Lekkoatletycznej
T. Kierzkowski kl. VIII a – III miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym
Drużyna chłopców: Sz. Dąbrowski kl. VII c, W. Lewkowski kl. VII c, F. Szmurło kl. VIII c, T. Masłowiecki kl. VIII c – III miejsce

Szkolna Liga Rugby Tag – stadion BOSIR
Drużyna klas IV-V: W. Dąbrowski kl. V c, J. Hapunik kl. V a, P. Dąbrowski kl. IV a, H. Borkowski kl. IV a – II miejsce

Drużyna klas VI-VII: W. Dąbrowski kl. VI a, M. Nikiciuk kl. VII c, S. Hryniewiecka kl. VII c, N. Jaśkiewicz kl. VII c, B. Podwysocki kl. VII c – III miejsce

Najlepszy zawodnik turnieju: W. Dąbrowski kl. VI a

Szkolna Liga Rugby Tag – SP 11
Drużyna klas IV: H. Czelej kl. IV a, H. Borkowski kl. IV a, M. Łupiński kl. IV a, M. Chomko kl. IV a, P. Dąbrowski kl. IV a – I miejsce

Drużyna klas V: W. Dąbrowski kl. V c, J. Hapunik kl. V a, O. Balczun kl. V c, A. Mojsak kl. V c – I miejsce

Drużyna klas VI-VII: M. Nikiciuk kl. VII c, S. Hryniewiecka kl. VII c, N. Jaśkiewicz kl. VII c, B. Podwysocki kl. VII c, W. Dąbrowski kl. VI a, J. Dawidziuk kl. VI a, D. Czelej kl. VI a, M. Masłowiecka kl. VII c – II miejsce

 

Mistrzostwa Polski Młodzików w szabli – Konin
Drużyna dziewcząt: A. Haponik kl. VIII c, M. Piniewska kl. VIII c, P. Wasilewska kl. VII c, M. Masłowiecka kl. VII c – I miejsce

Drużyna chłopców: Sz. Dąbrowski kl. VII c, W. Lewkowski kl. VII c, T. Masłowiecki kl. VIII c – II miejsce
W. Lewkowski kl. VII c – II miejsce
Sz. Dąbrowski kl. VII c – III miejsce

 

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w szabli – Białystok
N. Krasowska kl. VIII c – II miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli – Grodzisk 
Sz. Dąbrowski kl. VII c – II miejsce
A. Haponik kl. VIII c – III miejsce  

 

Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli – Konin
Sz. Dąbrowski kl. VII c – I miejsce
A. Haponik kl. VIII c – II miejsce
M. Piniewska kl. VIII c, T. Masłowiecki kl. VIII c – III miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli – Sosnowiec
Sz. Dąbrowski kl. VII c – I miejsce
W. Lewkowski kl. VII c – III miejsce

 

XXI Międzynarodowe Wiosenne Biegi Uliczne – Mońki
W. Dąbrowski kl. V c – III miejsce

 

Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce
T. Kierzkowski kl. VIII a – II miejsce – 100m
W. Hryniewiecki kl. VIII c – V miejsce – rzut oszczepem
M. Szymański kl. VIII e, K. Miastouski kl. VII c, W. Hryniewiecki kl. VIIIc, T. Kierzkowski kl. VIII a – VIII miejsce – sztafeta 4x100m

 

Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych
W. Dąbrowski kl. V c – V miejsce – 700m

 

Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w lekkiej atletyce
W. Dąbrowski kl. V c – VI miejsce – 1000m

 

32 Mityng Solidarności z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja
T. Kierzkowski kl. VIII a – III miejsce

 

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego LDK
T. Kierzkowski kl. VIII a – II miejsce – 100m, J. Hapunik kl. V a – VI miejsce – skok w dal

 

I Mityng Kwalifikacyjny POZLA
T. Kierzkowski kl. VIII a – II miejsce – 100m

 

Mistrzostwa Województwa Młodzików U16
T. Kierzkowski kl. VIII a – II miejsce – 60m

 

Igrzyska Dzieci w lekkiej atletyce
W. Dąbrowski kl. V c – I miejsce – 1000m
S. Hryniewiecka kl. VII c – II miejsce – 60m

 

Igrzyska Młodzieży szkolnej w lekkiej atletyce
T. Kierzkowski kl. VIII a – II miejsce – 100m
W. Hryniewiecki kl. VII c – IV miejsce – rzut oszczepem
M. Szymański kl. VIII e, K. Miastouski kl. VII c, W. Hryniewiecki kl. VIIIc, T. Kierzkowski kl. VIII a – IV miejsce – sztafeta 4x100m

 

Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym
W. Dąbrowski kl. V c – VII miejsce

 

Mistrzostwa Województwa Rugby Tag
Drużyna kl. IV i V – M. Mielech kl. IV c, H. Borkowski kl. IV a, P. Dąbrowski kl. IV b, M. Łupiński kl. IV a, M. Szczepański kl. IV a, K. Łapiński kl. IV c, B. Kiercul kl. IV c, J. Olechnowicz kl. IV c, W. Radulski kl. IV c, H. Czelej kl. IV a, W. Dąbrowski kl. V c, W. Borkowski kl. V b, M. Puchalski kl. V a, J. Hapunik kl. V a, O. Balczun kl. V c, W. Busińska kl. V c, A. Mojsak kl. V c – IV miejsce

 

Międzyszkolny Turniej Unihokeja
Drużyna chłopców: T. Kierzkowski kl. VIII a, K. Kuleszyński kl. VIII es, O. Sienkiewicz kl. VIII es, J. Borowski kl. VII es, K. Sikorski kl. VII b – I miejsce

 

Szkolna Liga Rugby Tag
Drużyna kl. IV: H. Borkowski kl. IV a, P. Dąbrowski kl. IV b, M. Łupiński kl. IV a, M. Szczepański kl. IV a, K. Łapiński kl. IV a, B. Kiercul kl. IV c, J. Olechnowicz kl. IV c, W. Radulski kl. IV c, H. Czelej kl. IV a – II miejsce

Drużyna kl. VII: S. Hryniewiecka kl. VII c, M. Nikiciuk kl. VII c, A. Sołjan kl. VII c, N. Jaśkiewicz kl. VII c, P. Wasilewska kl. VII c, M. Masłowiecka kl. VII c – II miejsce

Drużyna kl. V: W. Dąbrowski kl. V c, W. Borkowski kl. V b, M. Puchalski kl. V a, J. Hapunik kl. V a, O. Balczun kl. V c, W. Busińska kl. V c, A. Mojsak kl. V c – III miejsce

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego
w Białymstoku

Adres: ul. Poleska 27, 15-476 Białystok

tel. 085 67 50 661, fax. 085 66 42 196

e- mail: sp11@um.bialystok.pl

Facebook: Facebook SP 11

Powrót na początek strony