KONSULTACJE NAUCZYCIELI  SP 11    ROK SZKOLNY  2022/2023  

 

Lp.

Nazwisko i imię 

dzień 

godzina 

sala 

1.

Aksamitowska Ewa 

wtorek

10:40 – 11:40

pokój nauczycieli wf

2.

Augustyńczuk Joanna  

czwartek

12:35 – 13:35

s.66a

3.

Balcewicz Anna 

środa

7:55 – 8:55

s.64

4.

Baranowska Aneta 

urlop

urlop

urlop

5. 

Barszcz Katarzyna 

wtorek

9:00 – 10:00

biblioteka

6.

Bezdziecka Mariola 

wtorek

12:30 – 13:30

s.20

7.

Bobel Anna 

piątek

11:40 – 12:40

s. 5

8.

Borys Patrycja 

czwartek

12:30 – 13:30

s.32

9.

Budźko Emilia 

środa

10:30 – 11:30

s.01

10.

Busłowska Ewa 

czwartek

12:50 – 13:50

s.32

11.

Charko Teresa  

piątek

10:40 – 11:40

s.01

12.

Chodakowski Jan 

poniedziałek

10:40 – 11:40

s.01

13.

Chodyniecka Bożena 

piątek

8:00 – 9:00

gabinet dyr.

14.

Chomienia-Drabent Elżbieta 

środa

14:25 – 15:25

s. 4

15.

Chrzanowska Agnieszka  

wtorek

9:45 – 10:45

pokój nauczycieli wf

16.

Cichocka Sylwia 

środa

10:45 – 11:45

s.32

17.

Cis Maksymilian 

środa

10:30 – 11:30

pokój nauczycieli wf

18.

Czekaj Danuta 

poniedziałek

7:50 – 8:50

s.18

19.

Czyżewska Emilia 

czwartek

10:45 – 11:45

s.016

20.

Dawidowicz Urszula 

poniedziałek

16:05 – 17:05

s.6

21.

Dec Ewa 

wtorek

12:45 – 13:45

s.04

22.

Dorochowicz Beata 

poniedziałek

9:40 – 10:40

s.51

23. 

Dreger Agnieszka 

środa

10:35 – 11:35

s.49

24.

Dziadzio Maria 

piątek

10:45 – 11:45

s. 32

26.

Godlewska Ewa 

poniedziałek

9:45 – 10:45

s.04

27. 

Gołub Mirosława  

poniedziałek

10:35 – 11:35

s.04

28.

Gruźdź Bożena 

środa

8:45 – 9:45

s.61

29.

Gustyn-Piech Magdalena 

czwartek

10:45 – 11:45

s.57

30.

Harasimczuk Iwona  

wtorek

11:40 – 12:40

s.50 a

31.

Horodeńska Agata  

piątek

13:30 – 14:30

s.39

32.

Jankowska Diana 

poniedziałek

16:10 – 17:10

s.8

33.

Jaroszewicz Katarzyna 

czwartek

10:45 – 11:45

s.20

34.

Jedynasty Ewa 

czwartek

13:30 – 14:30

s.47

35.

Jemioło-Rabiega Katarzyna 

wtorek

11:30 – 12:30

s.45

36.

Jezierska Agnieszka 

czwartek

14.30 – 15.15

s.33

37.

Kalinowska Izabela 

środa

11:30 – 12:30

s.09

38.

Karłuk-Karwowska Anna 

wtorek

11:00 – 12:00

s.19a

39.

Kasabuła Krzysztof 

środa

8:45 – 9:45

s.51

40.

Klejno Urszula 

piątek

9:40 - 10:40

s. 09

41.

Klepacka Joanna 

wtorek

10:45 – 11:45

s.01

42.

Kłak Dorota 

czwartek

12:30 – 13:30

s.60

43.

Kolendo Irena 

środa

15:20 – 16:20

s.9

44.

Kołomycka Katarzyna 

wtorek

12:30 – 13:30

s.44

45.

Kosiorek Monika 

urlop

urlop

urlop

46.

Kowalska Mariola  

piątek

9:45 – 10:45

s.38

47.

Kozłowska Bożena 

poniedziałek

11:30 – 12:30

s.19a

48.

Krajewska Agnieszka 

urlop

urlop

urlop

49.

Królewska Iwona 

wtorek

11:30 – 12:30

19a

50.

Krymkowski Mariusz 

środa

13:40 – 14:40

s.47a

51.

Krystosiak Bożena  

wtorek

8:50 – 9:50

s.58

52.

Kuczek Ewa 

piątek

7:55 – 8:55

s.53

53.

Kulikowska Angelika 

czwartek

10:45 – 11:30

s.64

54.

Kwiatkowska Marta 

czwartek

9:50 – 10:50

s.51

55.

Leśniewska Wioleta 

poniedziałek

11:45 – 12:45

s.3

56.

Lisowska Bożena 

wtorek

12:45 – 13:45

s.59

57.

Litwińczuk Ewa 

wtorek

15:15 – 16:15

s.38

58.

Łabieniec-Chomicka Marta 

poniedziałek

8:45 – 9:45

s.56

59.

Łapiński Marcin 

wtorek

11:35 – 12:35

s.34

60.

Łukaszewicz Jarosław 

wtorek

10:00 – 11:00

pokój nauczycielski

61.

Łupińska Agnieszka

czwartek

10:40 – 11:40

s.64

62.

Machal Grażyna 

poniedziałek

11:35 – 12:35

s.3

63.

Maciejczuk Wioletta 

czwartek

10:30 – 11:30

s.20

64.

Małyszko Izabela  

piątek

11:35 – 12:35

s.66a

65.

Mazurek Jarosław 

środa

9:40 – 10:40

pokój nauczycieli wf

66.

Mocarska Paulina 

urlop

urlop

urlop

67.

Murawska Patrycja 

środa

9:00 – 10:00

pokój nauczycielski

68.

Narożna Małgorzata 

środa

13:30 – 14:30

s.44

69.

Niewińska Joanna 

czwartek

9:40 – 10:40

s.64

70.

Panasewicz Urszula 

piątek

10:45 – 11:45

s.01

71.

Popławska Izabela 

wtorek

11:45 – 12:45

s.44

72.

Reszko Izabela 

wtorek

9:50 – 10:50

s.04

73.

Rękawek Marcin 

poniedziałek

13:30 – 14:30

s.40

74.

Rutkowski Kamil 

środa

16:00 – 17:00

s.43

75.

Sadowska Agnieszka 

wtorek

11:30 – 12:30

s.50

76.

Sadowska Kamila  

urlop

urlop

urlop

77.

Sakowicz Weronika 

poniedziałek

16:10 – 17:10

s.8

78.

Siejło-Milewska Renata 

poniedziałek

8:45 – 9:45

s.66a

79.

Siemion Izabela 

piątek

8:45 – 9:45

s.08

80.

Sienkiewicz Małgorzata 

czwartek

16:10 – 17:10

s.8

81.

Skutnik Magdalena 

poniedziałek

12:25 – 13:25

s.66a

82.

Sobolewska Anna 

wtorek

7:45 – 8:45

s.64

83.

Sokołowska Katarzyna 

środa

11:30 – 12:30

s.60

84.

Stepiuk Anna 

wtorek

11:45 – 12:45

s.65

85.

Szerszunowicz Piotr 

środa

14:00 – 15:00

biblioteka

86.

Szmurło Joanna 

poniedziałek

11:30 – 12:30

s.08

87.

Szypulska Małgorzata

piątek

7:55 – 8:55

s.47a

88.

Ślepowrońska Małgorzata 

piątek

10:40 – 11:40

s.32

89.

Topczewska Bożena 

wtorek

14:30 – 15:30

s.46

90.

Trzaskoma-Grusza Tamara 

wtorek

7:50 – 8:50

s.4

91.

Walukiewicz Maja 

środa

10:45 – 11:45

s.66a

92.

Wasilewska Bożena 

wtorek

8:45 – 9:45

s.52

93.

Wasyluk Anna 

poniedziałek

10:40 – 11:40

s.66a

94.

Wojtan Anna  

poniedziałek

9:00 – 10:00

pokój nauczycielski

95.

Wołczuk Joanna 

wtorek

10:35 – 11:35

pokój nauczycieli wf

96.

Wróblewski Jarosław 

urlop

urlop

urlop

97.

Wysocka Barbara  

czwartek

11:30 – 12:30

s.66

98.

Wysocki Jarosław 

wtorek

7:45 – 8:45

pokój nauczycieli w-f

99.

Zajkowska Agnieszka 

wtorek

9:50 – 10:50

s.63

100.        

Zarzecka Joanna 

środa

14:45 – 15:45

biblioteka

101.       

Zawadzka Ewa 

wtorek

16:05 – 17:05

s.48

102.      

Zawiślak Anna 

piątek

10:40 – 11:40

s.44 a

103.    

Żmujdzin Bernarda 

piątek

15:15 – 16:15

s.35

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego
w Białymstoku

Adres: ul. Poleska 27, 15-476 Białystok

tel. 085 67 50 661, fax. 085 66 42 196

e- mail: sp11@um.bialystok.pl

Facebook: Facebook SP 11

Powrót na początek strony