Osiągnięcia i sukcesy uczniów

Rok szkolny 2020/21



Konkursy tematyczne w roku szkolnym 2020/2021

  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny – Zachary Czech kl. VIII b – laureat
  • Miejski konkurs plastyczny „Bohaterowie naszych czasów” – Zofia Prokopczuk kl. I c – wyróżnienie
  • Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży – Jan Rogożyn kl. VI b – III miejsce
  • Ogólnopolski konkurs „Na wakacjach spotkałam matematykę” – Natalia Sawicka kl. VII es – III miejsce
  • Konkurs Matematyczny KANGUR – Ignacy Nikiciuk kl. V b – wysoki wynik w skali międzynarodowej 70%
  • Konkurs Informatyczno – Matematyczny INFOTECH – Zachary Czech kl. VIII b – laureat
  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Zima z Królową Nauk” – Maciej Romańczuk kl. IV cs – III miejsce w kategorii kl. IV – V
  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Zima z Królową Nauk” – Alicja Dawidziuk kl. VIII  b – III miejsce w kategorii kl. VI – VIII
  • Wojewódzki Konkurs Historyczno – Literacki „By czas nie zaćmił i niepamięć”. W poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej – Wiktoria Karabowicz kl. VIII b - I miejsce, wyróżnienia: A. Dawidziuk kl. VIII b, K. Zdrodowska kl. VIII b, A. Lubecka kl VII e, J. Kochanowska kl. VII e, N. Iwaniuk kl. VI a, M. Dziawgo kl. VI c
  • Wojewódzki Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej PIKUŚ – Aleksandra Pacholak kl. II c – I miejsce w kategorii Mistrzowie Recytacji klas I – III
  • II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Królewska Gra w Szachy” – Marysia Ołdakowska kl. VI b – wyróżnienie
  • Miejski Konkurs Plastyczny „Mój wymarzony Białystok” – Wiktoria Marcinkiewicz kl. VI d, Kornelia Budzińska kl. VII e – wyróżnienia
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły” – Mateusz Szmurło kl. I a, Karol Maciejczuk kl. II a, Oriana Sienkiewicz kl. II a - wyróżnienia

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2020/2021


Mistrzostwa Polski Młodzików w szabli – Kobyłka

  • E. Wasilewska kl. VIII a – III miejsce
  • J. Jakoniuk kl. VIII a – III miejsce
  • E. Wasilewska kl. VIII a, J. Jakoniuk kl. VIII a, D. Dojlido kl. VIII a – drużynowo II miejsce
  • K. Kulikowski kl. VIII a, Sz. Jancewicz kl. VIII a, M. Pawluk kl. VIII a, K. Chomczyk kl. VII c – drużynowo III miejsce

Igrzyska dzieci w drużynowych biegach przełajowych

  • W. Dąbrowski kl. IV c – IV miejsce
  • J. Hapunik kl. IV a – V miejsce

Igrzyska dzieci w sztafetowych biegach przełajowych

  • W. Dąbrowski kl. IV c, J. Hapunik kl. IV a, W. Lewkowski kl. VI c, B. Podwysocki kl. VI c, K. Kiercul kl. VI d, T. Masłowiecki kl. VII c – drużyna chłopców VII miejsce

Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli – Grodzisk Mazowiecki

  • T. Masłowiecki kl. VII c – V miejsce
  • K. Chomczyk kl. VII c – VII miejsce 

Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli – Konin

  • K. Chomczyk kl. VII c – VI miejsce

Mistrzostwa Polski Młodzików w szabli – Kobyłka

  • K. Chomczyk kl. VII c – VI miejsce
  • T. Masłowiecki kl. VII c – VII miejsce
  • A. Haponik kl. VII c, M. Masełbas kl. VII c, M. Łupińska kl. VII c, N. Krasowska kl. VII c – drużyna dziewcząt IV miejsce
  • K. Chomczyk kl. VII c, T. Masłowiecki kl. VII c, W. Hryniewiecki kl. VII c, W. Lewkowski kl. VI c – drużyna chłopców V miejsce

Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych

  • W. Dąbrowski kl. IV c – IV miejsce
  • J. Hapunik kl. IV a – XIII miejsce

Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Czwórboju  LA – wojewódzki 

  • T. Masłowiecki kl. VII c – IX miejsce
  • T. Masłowiecki kl. VII c, W. Dąbrowski kl. IV c, J. Hapunik kl. IV a, W. Lewkowski kl. VI c, A. Dorochowicz kl. VI a, B. Podwysocki kl. VI c – drużyna chłopców VI miejsce

Finał Igrzysk Dzieci w Czwórboju LA – powiatowy

  • T. Masłowiecki kl. VII c – V miejsce
  • T. Masłowiecki kl. VII c, W. Dąbrowski kl. IV c, J. Hapunik kl. IV a, W. Lewkowski kl. VI c, A. Dorochowicz kl. VI a, B. Podwysocki kl. VI c – drużyna chłopców VI miejsce

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego
w Białymstoku

Adres: ul. Poleska 27, 15-476 Białystok

tel. 085 67 50 661, fax. 085 66 42 196

e- mail: sp11@um.bialystok.pl

Facebook: Facebook SP 11

Powrót na początek strony