Rok szkolny 2022/2023

Konkursy tematyczne w roku szkolnym 2022/2023

Miejski konkurs plastyczny „Jesienne skarby” – Nikola Maciuszko kl. II es – wyróżnienie

Konkurs „Krasnoludki są na świecie” – Ignacy Otapowicz kl. II fs – I miejsce, Szymon Walczak kl. II fs, Jakub Sawoń kl. II es – wyróżnienia

Konkurs „Pluszowy miś wszystkie dzieci łączy dziś” – Zuzanna Sławińska kl. 0 ai, Kamil Wielgat kl. 0bs – wyróżnienia

Wojewódzki konkurs fotograficzny „Podlaskie zabytki” – Adam Litwiniuk kl. V c – I miejsce, Błażej Korpacz kl. III c – II miejsce, Maciej Smela kl. VIII a – III miejsce

Konkurs fotograficzny „Zabytki Podlasia” – Aleksandra Sworowska kl. III ai – wyróżnienie

Konkurs „Na wakacjach spotkałem matematykę” – Lena Klej kl. VI ai – II miejsce, Piotr Neczyperowicz kl. VIII ds – wyróżnienie

Międzyszkolny konkurs plastyczno – czytelniczy „Barwy wyobraźni – ilustracje do utworów Marii Konopnickiej” – Jakub Królikowski kl. IV ai – wyróżnienie

Archidiecezjalny konkurs plastyczny „Kim jestem” – Zofia Sawicka kl. II ai, Kajetan Ruciński kl. VI ds – nagroda laureata

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Chemicznej dla Szkół Podstawowych – Iwan Nesteruk kl. VIII bi – etap drugi

 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2022/2023

Puchar Polski Juniorów Młodszych 17 lat – Katowice
Sz. Dąbrowski kl. VIII c – 8 miejsce

Ogólnopolski Turniej Młodzików 14 lat – Lublin
M. Masłowiecka kl. VIII c – 2 miejsce
N. Jaśkiewicz kl. VIII c – 3 miejsce
P. Wasilewska kl. VIII c – 5 miejsce

Ogólnopolski Turniej Młodzików 14 lat – Konin
N. Jaśkiewicz kl. VIII c, P. Wasilewska kl. VIII c – 3 miejsce

Ogólnopolski Turniej Młodzików 14 lat – Warszawa
P. Wasilewska kl. VIII c – 3 miejsce
M. Nikiciuk kl. VIII c – 5 miejsce

6 Bieg Niepodległości – W. Dąbrowski kl. VI c – 1 miejsce

XXVI Cross Trzeźwości – Suchowola – W. Dąbrowski kl. VI c – 2 miejsce

Szkolna Liga Rugby Tag – etap wojewódzki
Drużyna kl. V – 3 miejsce
H. Czelej kl. V a
H. Borkowski kl. V a
M. Szczepański kl. V a
M. Łupiński kl. V a
P. Dąbrowski kl. V b
K. Łapiński kl. V c
B. Kiercul kl. V c
M. Mielech kl. V c

Szkolna Liga Rugby Tag – etap powiatowy
Drużyna kl. V – 2 miejsce
H. Czelej kl. V a
H. Borkowski kl. V a
M. Szczepański kl. V a
M. Łupiński kl. V a
P. Dąbrowski kl. V b
K. Łapiński kl. V c
B. Kiercul kl. V c
M. Mielech kl. V c

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego
w Białymstoku

Adres: ul. Poleska 27, 15-476 Białystok

tel. 085 67 50 661, fax. 085 66 42 196

e- mail: sp11@um.bialystok.pl

Facebook: Facebook SP 11

Powrót na początek strony