Nauczyciele

 

Lp.

Nazwisko i imię

Przedmiot nauczania

Wychowawca klasy

  1.   

Aksamitowska Ewa

wychowanie fizyczne

 

2. 

Augustyńczuk Joanna

religia prawosławna,  zajęcia rewalidacyjne

 

3. 

Balcewicz Anna

edukacja wczesnoszkolna

III fs

4. 

Baranowska Aneta

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

 

5. 

Barszcz Katarzyna

język polski, zajęcia rewalidacyjne

 

6.  

Bezdziecka Mariola

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

oddział przedszkolny – 0 ai

7. 

Bobel Anna

zajęcia rewalidacyjne

 

8.  

Borys Patrycja

muzyka, plastyka, zajęcia rozwijające kreatywność

 

9. 

Budźko Emilia

religia katolicka

 

10.

Busłowska Ewa

matematyka, informatyka

VI cs

11.

Charko Teresa

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

VIII bi

12.

Chodakowski Jan

chemia

 

13.

Chodyniecka Bożena

zajęcia rewalidacyjne

 

14.

Chomienia-Drabent Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna

III bi

15.

Chrzanowska Agnieszka

przyroda, biologia, wychowanie fizyczne

 

16.

Cichocka Sylwia

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

V ai

17.

Cis Maksymilian

doradztwo zawodowe, zajęcia rozwijające kreatywność

 

18.

Czekaj Danuta

edukacja wczesnoszkolna

II fs

19.

Czyżewska Emilia

zajęcia rewalidacyjne

 

20.

Dawidowicz Urszula

edukacja wczesnoszkolna

III c

21.

Dec Ewa

edukacja wczesnoszkolna

III ai

22.

Dorochowicz Beata

religia katolicka

 

23.

Dreger Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

II gs

24.

Dziadzio Maria

muzyka, plastyka

 

25.

Godlewska Ewa

matematyka

 

26.

Gołub Mirosława

edukacja wczesnoszkolna, język angielski

III es

27.

Gruźdź Bożena

psycholog

 

28.

Gustyn-Piech Magdalena

logopeda

 

29.

Harasimczuk Iwona

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

I ai

30.

Horodeńska Agata

religia katolicka

 

31.

Jankowska Diana

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

I bi

32.

Jaroszewicz Katarzyna

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

VII ai

33.

Jedynasty Ewa

geografia

IV c 

34.

Jemioło-Rabiega Katarzyna

zajęcia rewalidacyjne, EEG Biofeedback

 

35.

Jezierska Agnieszka

technika, plastyka

 

36.

Kalinowska Izabella

edukacja wczesnoszkolna

II c

37.

Karłuk-Karwowska Anna

wychowanie przedszkolne

oddział przedszkolny - 0 ai

38.

Kasabuła Krzysztof

historia

 

39.

Klejno Urszula

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

III bi

40.

Klepacka Joanna

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, język angielski

II bi

41.

Kłak Dorota

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

III ai

42.

Kolendo Irena

edukacja wczesnoszkolna

II d

43.

Kołomycka Katarzyna

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, język polski

IV bi

44.

Kosiorek Monika

język polski

 

45.

Kowalska Mariola

język angielski, język rosyjski

VII fs

46.

Kozłowska Bożena

wychowanie przedszkolne

oddział przedszkolny – 0 bs

47.

Krajewska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

 

48.

Królewska Iwona

edukacja wczesnoszkolna

II ai

49.

Krymkowski Mariusz

zajęcia rewalidacyjne

 

50.

Krystosiak Bożena

logopeda

 

51.

Kuczek Ewa

język angielski

VIII d

52.

Kulikowska Angelika

informatyka, matematyka, zajęcia rozwijające kreatywność

 

53.

Kwiatkowska Marta

język polski, zajęcia rewalidacyjne

IV gs

54.

Leśniewska Wioleta

język angielski

 

55.

Lisowska Bożena

edukacja wczesnoszkolna

II ai

56.

Litwińczuk Ewa

język angielski

VI ds

57.

Łabieniec-Chomicka Marta

informatyka

 

58.

Łapiński Marcin

język polski

V c

59.

Łukaszewicz Jarosław

świetlica

 

60.

Łupińska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

I c

61.

Machal Grażyna

matematyka

 

62.

Maciejczuk Wioletta

wychowanie przedszkolne

oddział przedszkolny – 0 ai

63.

Małyszko Izabela

język polski

 

64.

Mazurek Jarosław

wychowanie fizyczne

VIII c

65.

Mocarska Paulina

matematyka

 

66.

Murawska Patrycja

świetlica

 

67.

Narożna Małgorzata

język angielski

 

68.

Niewińska Joanna

religia katolicka

 

69.

Panasewicz Urszula

edukacja wczesnoszkolna, język angielski

II bi

70.

Popławska Izabela

język angielski

 

71.

Reszko Izabela

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

V bi

72.

Rękawek Marcin

język niemiecki, zajęcia rewalidacyjne

 

73.

Rutkowski Kamil

pedagog, matematyka

IV fs 

74.

Sadowska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

I ds

75.

Sadowska Kamila

język angielski

 

76.

Sakowicz Weronika

edukacja wczesnoszkolna

I bi

77.

Siejło-Milewska Renata

przyroda, biologia

 

78.

Siemion Izabela

fizyka

 

79.

Sienkiewicz Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

I ai

80.

Skutnik Magdalena

zajęcia rewalidacyjne

 

81.

Sobolewska Anna

język polski, historia

VIII ds.

82.

Sokołowska Katarzyna

język polski, zajęcia rewalidacyjne

VIII es

83.

Stepiuk Anna

język polski

IV ds

84.

Szerszunowicz Piotr

biblioteka

 

85.

Szmurło Joanna

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

VI bi 

86.

Szypulska Małgorzata

matematyka

 

87.

Ślepowrońska Małgorzata

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

VIII ai

88.

Topczewska Bożena

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

IV ai

89.

Trzaskoma-Grusza Tamara

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, język rosyjski

VI ai

90.

Walukiewicz Maja

informatyka

 

91.

Wasilewska Bożena

zajęcia rewalidacyjne

 

92.

Wasyluk Anna

edukacja wczesnoszkolna

II es

93.

Wojtan Anna

świetlica

 

94.

Wołczuk Joanna

wychowanie fizyczne

VI c

95.

Wróblewski Jarosław

wychowanie fizyczne

 

96.

Wysocka Barbara

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, informatyka

VII bi

97.

Wysocki Jarosław

wychowanie fizyczne

 

98.

Zajkowska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna, pedagog

I es

99.

Zarzecka Joanna

biblioteka, język polski

 

100.   

Zawadzka Ewa

WOS, EDB, język polski

 

101.  

Zawiślak Anna

edukacja wczesnoszkolna, język angielski

III ds

102.

Żmujdzin Bernarda

wychowanie do życia w rodzinie

 

 

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego
w Białymstoku

Adres: ul. Poleska 27, 15-476 Białystok

tel. 085 67 50 661, fax. 085 66 42 196

e- mail: sp11@um.bialystok.pl

Facebook: Facebook SP 11

Powrót na początek strony