Nauczyciele

L.p.

Nazwisko i imię

przedmiot nauczania

wychowawca klasy

1.

Aksamitowska Ewa

wychowanie fizyczne

2.

Augustyńczuk Joanna

religia prawosławna, zajęcia rewalidacyjne

 

3.

Balcewicz Anna

edukacja wczesnoszkolna

II es

4.

Baranowska Aneta

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia rewalidacyjne

VIII a 

5.

Barszcz Katarzyna

biblioteka, język polski

 

6.

Bezdziecka Mariola

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, wychowanie przedszkolne

Oddział przedszkolny

7.

Bobel Anna

zajęcia rewalidacyjne

 

8.

Bobryk Katarzyna

chemia

 

9.

Borys Patrycja

plastyka, zajęcia rozwijające kreatywność

 

10.

Busłowska Ewa

matematyka, informatyka

IV cs

11.

Charkiewicz Elżbieta

język angielski

 

12.

Charko Teresa

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

VI b

13.

Chmielewska Nadzieja

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

IV b

14.

Chodyniecka Bożena

zajęcia rewalidacyjne

 

15.

Chomienia-Drabent Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna

I b

16.

Chrzanowska Agnieszka

wychowanie fizyczne

 

17.

Cichocka Sylwia

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, edukacja wczesnoszkolna

III a

18.

Cis Maksymilian

doradztwo zawodowe, zajęcia rozwijające kreatywność

 

19.

Czekaj Danuta

edukacja wczesnoszkolna

III b

20.

Czyżewska Emilia

zajęcia rewalidacyjne

 

21.

Dawidowicz Urszula

edukacja wczesnoszkolna

I c

22.

Dec Ewa

edukacja wczesnoszkolna

I a

23.

Dorochowicz Beata

religia katolicka

 

24.

Dreger Agnieszka

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

VIII b

25.

Dziadzio Maria

muzyka, plastyka

 

26.

Fiedorczuk Danuta

przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie

 

27.

Gołub Mirosława

edukacja wczesnoszkolna, język angielski

I es

28.

Grabowska-Zalewska Danuta

świetlica

 

29.

Gruźdź Bożena

psycholog

 

30.

Gustyn-Piech Magdalena

logopeda

 

31.

Harasimczuk Iwona

edukacja wczesnoszkolna

II ds

32.

Horodeńska Agata

religia katolicka

 

33.

Jankowska-Horbik Joanna

pedagog

 

34.

Jedynasty Ewa

wychowanie fizyczne, geografia

 

35.

Jemioło-Rabiega Katarzyna

zajęcia rewalidacyjne, EEG Biofeedback

 

36.

Jezierska Agnieszka

technika, plastyka

 

37.

Kalinowska Izabela

edukacja wczesnoszkolna

III c

38.

Karłuk-Karwowska Anna

wychowanie przedszkolne

Oddział przedszkolny

39.

Kasabuła Krzysztof

historia

VII e

40.

Klejno Urszula

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, edukacja wczesnoszkolna

I b

41.

Klepacka Joanna

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, edukacja wczesnoszkolna, język angielski

 

42.

Kłak Dorota

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, edukacja wczesnoszkolna

I a

43.

Kolendo Irena

edukacja wczesnoszkolna

III a

44.

Kołomycka Katarzyna

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, edukacja wczesnoszkolna

II b

45.

Kosiorek Monika

język polski

 

46.

Kowalska Mariola

język angielski, język rosyjski

V fs

47.

Kozłowska Bożena

wychowanie przedszkolne

Oddział przedszkolny

48.

Krajewska Agnieszka

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

VII b

49.

Krasowska-Stasiukiewicz Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

II b

50.

Krystosiak Bożena

logopeda

 

51.

Kuczek Ewa

język angielski

VI d

52.

Kulikowska Angelika

informatyka, matematyka

 

53.

Kwiatkowska Marta

edukacja wczesnoszkolna

III es

54.

Laskowski Robert

informatyka

 

55.

Lisowska Bożena

świetlica, zajęcia rewalidacyjne

 

56.

Litwińczuk Ewa

język angielski

IV ds

57.

Łabieniec-Chomicka Marta

informatyka

 

58.

Łapiński Marcin

język polski

 

59.

Łukaszewicz Jarosław

świetlica

 

60.

Łupińska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

II c

61.

Machal Grażyna

matematyka

 

62.

Maciejczuk Wioletta

wychowanie przedszkolne

Oddział przedszkolny

63.

Maksimiuk Ewelina

język polski

 

64.

Matejko Dorota

zajęcia rewalidacyjne, język angielski

 

65.

Matus Anna

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

V a

66.

Mazurek Jarosław

wychowanie fizyczne

VI c

67.

Mocarska Paulina

matematyka

 

68.

Niewińska Joanna

religia katolicka

 

69.

Panasewicz Urszula

język angielski

 

70.

Reszko Izabela

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, edukacja wczesnoszkolna

III b

71.

Rękawek Marcin

język niemiecki, zajęcia rewalidacyjne

 

72.

Rutkowski Kamil

pedagog

 

73.

Sadowska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna, TUS

III ds

74.

Sadowska Kamila

język angielski

 

75.

Siejło-Milewska Renata

przyroda, biologia

 

76.

Siemion Izabela

fizyka, matematyka

VII fs

77.

Sienkiewicz Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

II a

78.

Skutnik Magdalena

pedagog

 

79.

Sobolewska Anna

język polski, historia

VI ds

80.

Sokołowska Katarzyna

język polski, zajęcia rewalidacyjne, SI

VI es

81.

Sokołowski Rafał

geografia

 

82.

Staniewicz Halina

religia katolicka

 

83.

Stepiuk Anna

język polski

VII es

84.

Szerszunowicz Piotr

biblioteka

 

85.

Szypulska Małgorzata

matematyka

 

86.

Ślepowrońska Małgorzata

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

VI a

87.

Topczewska Bożena

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, edukacja wczesnoszkolna

II a

88.

Trzaskoma-Grusza Tamara

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, język rosyjski

IV a

89.

Walukiewicz Maja

informatyka

 

90.

Wasilewska Bożena

zajęcia rewalidacyjne

 

91.

Wasyluk Anna

wychowanie  przedszkolne

Oddział przedszkolny

92.

Wojtan Anna

świetlica

 

93.

Wołczuk Joanna

wychowanie fizyczne

IV c

94.

Wróblewski Jarosław

wychowanie fizyczne

 

95.

Wysocka Barbara

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

V b

96.

Wysocki Jarosław

wychowanie fizyczne

 

97.

Zajkowska Agnieszka

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

VII a

98.

Zarzecka Joanna

biblioteka, język polski

VII c

99.

Zawadzka Ewa

język polski, edukacja dla bezpieczeństwa, WOS

VIII a

100.

Zawiślak Anna

edukacja wczesnoszkolna

I ds

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego
w Białymstoku

Adres: ul. Poleska 27, 15-476 Białystok

tel. 085 67 50 661, fax. 085 66 42 196

e- mail: sp11@um.bialystok.pl

Facebook: Facebook SP 11

Powrót na początek strony