XXIII Konkurs Kolęd i Pastorałek

16 stycznia 2024 r. po raz 23 odbył się w naszej szkole Konkurs Kolęd i Pastorałek. Zainteresowanie było duże. Usłyszeliśmy 22 wykonania w kategorii klas młodszych i 13 – w kategorii klas starszych. W jury zasiadły: panie dyrektor, pani z muzyki oraz panie katechetki. Młodzi wokaliści wystąpili bez podkładu muzycznego. Wśród wykonań znalazły się kolędy prawosławne oraz w języku ukraińskim. Cieszymy się, że tyle osób chciało wystąpić przed publicznością, przezwyciężając tremę. Po naradzie wyłoniono laureatów:

W kategorii 0 – 3:

I miejsce zajęła Zofia Komła z kl. 3 gs

II miejsce – Julia Wyszyńska z kl. 3 d

III miejsce – Skyler Grotewal z kl. 2 c

Wyróżnienia otrzymali: Lena Fionik (III c), Amelia Trusiewicz (II a), Zuzanna Pawełczyk  (III b), Ignacy Otapowicz (III fs).

W kategorii 4 – 8:

I miejsce zajęła Eliza Strzałkowska z kl. 5 b

II miejsce – Pola Golubiewska z kl. 7 c

III miejsce – Piotr Kulikowski z kl. 5 ds.

Wyróżnienia otrzymali: Lidia Bednarz (4 c), Małgorzata Łukaszewicz (4 c), Anna Cieciorko (7 c), Olek Antkiewicz (5 ds), Ksenia Paroshyna (4 b), Izabela Osmólska (4 es).

Gratulujemy laureatom, dziękujemy wszystkim uczestnikom. Zapraszamy za rok!