Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Literackiego ph. "Nasze próby poetyckie inspirowane podróżą i ... „Sonetami Krymskimi” A. Mickiewicza."

Jak co roku odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Literacki, tym razem pod hasłem: Nasze próby poetyckie inspirowane podróżą i ... „Sonetami Krymskimi” Adama Mickiewicza. Komisja konkursowa wyłoniła najlepsze prace i ich autorów.

I miejsce zdobyły równorzędnie:

• Aleksandra Łabieniec - uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej Nr 49 w Białymstoku,

• Andżelika Klimowicz – uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej Nr 50 w Białymstoku.

II miejsce zdobyli równorzędnie:

• Tobiasz Józef Szymański oraz Michał Koczywąs – uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej Nr 44 w Białymstoku.

III miejsce zdobył:

• Wiktor Lewkowski – uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów literackich!

Organizatorzy:
Marcin Łapiński