Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Rok szkolny 2021/2022 mamy za sobą! W sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w dwóch grupach wiekowych. O godz. 9.00 zebrali się uczniowie z klas IV – VIII, a o godz. 11.00 uczniowie z klas I – III. Na uroczystość przybyli: Dyrekcja szkoły, nauczyciele, ksiądz proboszcz z parafii św. Rodziny oraz przedstawicielki Rady Rodziców. Po odśpiewaniu hymnu i wprowadzeniu sztandaru odbyła się część oficjalna: przemówienia oraz wręczenie nagród: stypendia dla najlepszych uczniów, listy gratulacyjne, nagrody za sukcesy sportowe, udział w poczcie sztandarowym czy w samorządzie. Następnie absolwenci ślubowali, że będą reprezentować godnie naszą szkołę. Odbyło się też przekazanie sztandaru uczniom klasy IV. Później mogliśmy obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas ósmych. W finale kilkanaście par zatańczyło poloneza, co stało się już tradycją naszej szkoły. Nie mogło również zabraknąć informacji na temat w jaki sposób bezpiecznie spędzić wakacje, które zaprezentowali uczniowie klas trzecich. Pani Dyrektor Bożena Chodyniecka podziękowała wszystkim za wysiłek włożony w proces dydaktyczny oraz życzyła udanych, bezpiecznych wakacji.