Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września 2021 r. uroczystą akademią rozpoczęliśmy rok szkolny 2021/2022. Pani Dyrektor Bożena Jolanta Chodyniecka powitała wszystkich przybyłych uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne. Szczególne słowa skierowała do najmłodszych rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzyła wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Życzenia do dzieci i młodzieży skierowali również ks. Roman Balunowski – proboszcz parafii Św. Rodziny oraz przedstawiciele Rady Rodziców pani Izabela Kryszeń i pani Katarzyna Chilimoniuk. Rozpoczęcie roku szkolnego to także okazja do tego, by upamiętnić rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uczniowie pod kierownictwem nauczycieli przygotowali krótkie przedstawienie nawiązujące do tej wyjątkowej daty. Po zakończonej uroczystości dzieci wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy sukcesów, rozwoju własnych zainteresowań oraz samych miłych chwil spędzonych w murach Jedenastki.