Uroczyste Otwarcie Placu Zabaw przy Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego

W poniedziałek, 25 września miało miejsce uroczyste Otwarcie Placu Zabaw przy Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego.

Wydarzenie rozpoczęło się hymnem naszej szkoły wykonanym przez uczniów pod okiem Pani Patrycji Borys. Następnie Pani Dyrektor Bożena Jolanta Chodyniecka powitała przybyłych gości:

Zastępcę Prezydenta Pana Rafała Rudnickiego

Zastępcę Prezydenta Pana Zbigniewa Nikitorowicza

Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Kamila Więcko

Wiceprzewodniczącą Panią Izabelę Kryszeń

Ks. Proboszcza Parafii Świętej Rodziny Romana Balunowskiego

Ks. Piotra Makalę, wikariusza katedralnej parafii prawosławnej p.w. św. Mikołaja Cudotwórcy w Białymstoku

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonała Pani Dyrektor Bożena Jolanta Chodyniecka wraz z Panem Prezydentem Rafałem Rudnickim oraz Panem Prezydentem Zbigniewem Nikitorowiczem.

Ks. Roman Balunowski oraz Ks. Piotr Makal poświęcili nasz plac zabaw, a zaproszeni goście w swoich przemówieniach życzyli dzieciom bezpiecznej, radosnej zabawy pragnąc, by ten plac stał się szybko ulubionym miejscem odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu.

Tego dnia dzieci mogły skorzystać z różnych form aktywności – plac zabaw, strefa robotyki (nauka języka angielskiego z robotem Emys i programowanie z robotami Photon), strefa sensoryki (ćwiczenia i zabawy z przyborami sensorycznymi, balonowe gniotki, malowanie twarzy), strefa sportu na boisku (zwinnościowy tor przeszkód).

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!