Europejski Dzień Logopedy

dzien logopedy.jpg

Dziś, 6 marca obchodzony jest Europejski Dzień Logopedy. Również i nasza szkoła włączyła się w obchody tego święta. Uczniowie klasy IV b razem z paniami Bożeną Krystosiak i Mają Walukiewicz, przygotowali niespodziankę.  Oto kilka łamańców językowych. Dla odważnych!!! Łamańce językowe to trudne do wymówienia, szczególnie w szybkim tempie, teksty. Wymawiając  je ćwiczymy prawidłową wymowę, ale również mogą przysporzyć dużo śmiechu, ponieważ częste pomyłki bywają  zabawne.  Uda się wymawiać je poprawnie i coraz szybciej? Spróbujcie swoich sił! Zapraszamy do zabawy.

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego
w Białymstoku

Adres: ul. Poleska 27, 15-476 Białystok

tel. 085 67 50 661, fax. 085 66 42 196

e- mail: sp11@um.bialystok.pl

Facebook: Facebook SP 11

Powrót na początek strony