Erasmusplus

W ubiegłym tygodniu w Białymstoku miała miejsce wizyta projektowa projektu, którego Nasza szkoła - Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego jest COORDYNATOREM, O TYTULE MAKER TEACHER WORKSHOP.

Projekt ten jest realizowany w latach 2023-2024.

NASI PARTNERZY PROJEKTU TO: TURCJA, HISZPANIA, WŁOCHY.

To już 4 i ostatnia mobilność grupy nauczycieli pasjonatów, którzy doświadczają i uczą się posługiwać nowymi technologiami w swojej pracy zawodowej.
Oto czego się nauczyliśmy dzięki temu projektowi Erasmus plus:
* Kodowanie obwodów elektrycznych za pomocą Arduino
* Projektowanie, rysowanie i drukowanie 3D
* Projektowanie i budowa dronów
* Mobile - Tworzenie Aplikacji
* Projektowanie stron internetowych oraz tworzenie aplikacji mobilnych na telefonach w Mit App Inventor.

Ponadto wizyta zbiegła się z uroczystością „Z 11 NA NIEBIESKO” zorganizowaną w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu i w tym roku swoją obecnością zaszczycili nas właśnie nauczyciele biorący udział w projekcie #Erasmusplus. Goście przybyli z Hiszpanii, Włoch, Turcji oraz 4 nauczycielki z Łotwy, które uczestniczyły w Job Shadowing w Sp11.

Cała grupa wspaniale spędziła czas na uczeniu się, ale również na zwiedzaniu Białegostoku.
Dziękujemy Pani Annie Kraśnickiej, która włożyła całe serce, by w atrakcyjny sposób oprowadzić naszą grupę i zaciekawić nas i naszych gości historią naszego miasta!
Zapraszamy do odwiedzenia bloga Pani Kraśnickiej - Białystok Subiektywnie
#przewodnikpodlasie